Vstúp s nami do sveta inovácií

 

Či už ste nováčik, príležitostný alebo gamingový šampión, vyskúšajte novú generáciu hardvéru, softvéru a príslušenstva na ITSHOW, ktoré vytvára vzrušujúce a zážitkové podujatie.

 

svet inovacii

Zažite VR

Pomocou virtuálnej reality sa  ponoríte do fantastického sveta. Zažijete priestorový obraz, 3D zvuk, reálne hmatové skúsenosti.

Objavte Xbox

6. ročník ITSHOW prináša aj súboj v hre Forza Motorsport. Poďte s nami súťažiť o prvenstvo alebo sa zapojte do súťaže o nadupanú hernú konzolu Xbox Series S.

Vstúpte do sveta zábavy

Ranné vtáčatá

Prvých 50 návštevníkov, ktori prídu na výstavu o 09:00 v sobotu, odmeníme darčekom na stánku Datacomp.

Turnaj F1

Posunie vaše zážitky do ďalšieho levelu. Budete sa cítiť, ako by ste sedeli v naozajstnom vozidle F1.

Herný Turnaj

Zapoj sa do herného turnaja Lenovo. Turnaj je určený pre všetkých hráčov aj nehráčov.

Tombola

Vyplň tombolový lístok počas akcie ITSHOW a vyhraj hodnotné ceny.

Lenovo Glasses

Objavte Lenovo Glasses

Zážitok z virtuálnej reality,ktorý si môžeš vziať so sebou!

Napísali o nás

IT SHOW je pre všetkých, je zadarmo a na svoje si príde každý. Budete mať príležitosť zažiť najnovšie technológie na dotyk. Svoje novinky predstavia všetci známy výrobcovia notebookov, smartfónov, tlačiarní či iných vychytávok. A čo je na IT SHOW úplne jedinečné? Že si tam budete môcť produkty nielen vyskúšať, ale aj kúpiť.
TOUCHIT
Ďalší ročník ITSHOW priniesol novinky a trendy zo sveta technológii. Program je zameraný pre verejnosť, podnikateľov, domácnosti, školy aj pre hráčov gamingu. Pútavé produktové prezentácie počas ktorých predstavili zástupcovia významných značiek svoje novinky a top produkty, prilákali množstvo návštevníkov.
TVKOSICE
Jedinečná IT výstava na východnom Slovensku. 10.- 11. novembra 2023 IT SHOW Datacomp už po šiestykrát prinesie do Košíc najnovšie technológie, trendy zo sveta IT, expertov IT, herný ošiaľ a 2 dni mega dávky zábavy. Organizátorom IT SHOW 2023 je spoločnosť Datacomp s.r.o. – Experti v Modrom - Príď aj ty na IT.
KAM DO MESTA

Partneri