Program IT Show 2019

Sprievodný program sa bude odohrávať vo vestibule pred kinom Cinemax v obchodnom centre OC Atrium Optima Košice.
Počas celého podujatia budú vystavené tie najnovšie notebooky, počítače, mobily, herné konzoly a iné IT novinky od svetových výrobcov.

Piatok - 08.11.2019

9:00 - 10:00  Piatok
Slávnostné otvorenie ITShow 2019

Slávnostné otvorenie ITShow v spolupráci s Ondrejom Mackom a predsedom košického vyššieho územného celku

10:00 - 11:00  Piatok
Raňajkové súťaženie

Súťaže a kvízy pre študentov a študentky

11:00 - 12:00  Piatok
ASUS, Xiaomi

Trendsetteri IT sveta a ich horúce jesenné novinky, pripravované špecial-IT-y a súťaže

12:00 - 13:00  Piatok
Obedná prestávka

Pochutnajte si s nami na výstavách jednotlivých výrobcov

13:00 - 14:00  Piatok
Microsoft, EPSON

Trendsetteri IT sveta a ich horúce jesenné novinky, pripravované špecial-IT-y a súťaže

14:00 - 15:00  Piatok
Lenovo, Samsung

Trendsetteri IT sveta a ich horúce jesenné novinky, pripravované špecial-IT-y a súťaže

15:00 - 16:00  Piatok
TouchIT

Najpopulárnejší experti vedení Ondrejom Mackom z magazínu TouchIT vás vovedú do budúcnosti tecnológií

16:00 - 17:00  Piatok
HP, ESET, Synology

Trendsetteri IT sveta a ich horúce jesenné novinky, pripravované špecial-IT-y a súťaže

17:00 - 18:00  Piatok
Z herného sveta

Čo vás čaká a neminie na poli hier a herných supermašín? Predstavenie novopripravovanej hry GrayZone z herného štúdia Eastworks v štýle stratégie.

18:00 - 19:00  Piatok
ACER, Western Digital, AMD

Trendsetteri IT sveta a ich horúce jesenné novinky, pripravované špecial-IT-y a súťaže

19:00 - 20:00  Piatok
Hravý podvečer

Súťaže pre širokú verejnosť IT expertov aj tých menej znalých

20:00 - 21:00  Piatok
Tombola

Tombola o hodnotné ceny, hrajte o lákavé ceny

Sobota - 09.11.2019

9:00 - 10:00  Sobota
Sobotné IT raňajky

Chutná kávička a dezert v podobe najnovších technológií a súťaže, súťaže, súťaže

10:00 - 11:00  Sobota
Acer, Synology

Víkendová dávka informácií zo sveta najvýraznejších technologických výrobcov, nebudú chýbať súťaže

11:00 - 12:00  Sobota
Xiaomi, WD

Víkendová dávka informácií zo sveta najvýraznejších technologických výrobcov, nebudú chýbať súťaže

12:00 - 13:00  Sobota
Obedná prestávka

Pochutnajte si s nami na výstavách jednotlivých výrobcov

13:00 - 14:00  Sobota
Lenovo, Microsoft

Víkendová dávka informácií zo sveta najvýraznejších technologických výrobcov, nebudú chýbať súťaže

14:00 - 15:00  Sobota
TouchIT

Najpopulárnejší experti vedení Ondrejom Mackom z magazínu TouchIT vás vovedú do budúcnosti tecnológií

15:00 - 16:00  Sobota
ASUS, Samsung

Víkendová dávka informácií zo sveta najvýraznejších technologických výrobcov, nebudú chýbať súťaže

16:00 - 17:00  Sobota
EPSON, Eset

Víkendová dávka informácií zo sveta najvýraznejších technologických výrobcov, nebudú chýbať súťaže

17:00 - 18:00  Sobota
Podvečerné súťaženie

S nami vyhráva každý!

18:00 - 19:00  Sobota
HP, TPLink

Víkendová dávka informácií zo sveta najvýraznejších technologických výrobcov, nebudú chýbať súťaže

19:00 - 20:00  Sobota
Vyhodnotenie herného turnaja

Vyhodnotenie prvého herného turnaja pod záštitou Yvents

20:00 - 21:00  Sobota
Tombola

Tombola o hodnotné ceny, hrajte o lákavé ceny

Zmena programu je vyhradená.