IT Show 2022

  • Archív

5. ročník neodolateľnej show technológií a svetových noviniek sa znovu odohrala v novembri 2022. Testovanie produktov, rôzne súťaže, herný turnaj Lenov v hernej zóne Cinemax či obrovská tombola s exkluzívnym hosťom Jurajom Bačom.

Stretnúť ste mohli tváre expertov, známych youtuberov, streamerov a zažiť až 12 hodín zábavy a herný ošiaľ počas dvoch dní na jedinečnej IT Show v OC Optima a CINEMAX Košice.

Piaty ročník výstavy IT Show 2019 bol v piatok 4.11.2022 a sobotu 05. 11. 2022. Opäť sme sa stretli v OC Optima a CINEMAX Košice. Aj tento rok pripravil Datacomp v spolupráci s poprednými výrobcami IT pre návštevníkov ešte viac nových produktov, prezentácií, súťaži a herné turnaje Lenovo. Nechýbali ani tváre expertov IT a obľúbení youtuberi či streameri (Andrej Bičan, Juraj Bača, „kRAViCkA“,…).

Počas celého podujatia boli vystavené najnovšie notebooky, počítače, mobily, herné konzoly a iné IT novinky svetových výrobcov Asus, Epson, Lenovo, Microsoft, Acer, AMD, Eset, HP, Samsung, Xiaomi, TP-Link, Intel, Logitech,DJI, Canyon, Kingston, SanDisk .

Aj tento rok bola na IT Show známa tvár slovenského youtubu ako Kravička a herec a moderator Juraj Bača. Akciu sprevádzal a moderoval IT odborník a šéfredaktor magazínu TouchIT Ondrej Macko.