IT Show 2017

  • Archív

Prvý ročník výstavy IT SHOW Datacomp priniesol do Košíc novinky a trendy zo sveta IT. Tváre expertov značiek ASUS, EPSON, Lenovo, Microsoft, Dell a ďalších významných značiek ste mali možnosť stretnúť na tejto výnimočnej výstave v Košiciach počas 2 dní v obchodnom centre Atrium Optima. Organizátorom výstavy IT SHOW bola spoločnosť Datacomp s.r.o. 

Atraktívny program výstavy bol zameraný pre širokú verejnosť, študentov, školy, podnikateľov, domácnosti, ako aj pre hráčov. Pútavé produktové prezentácie, počas ktorých predstavili zástupcovia významných značiek svoje novinky a TOP produkty, youtuberi, tombola, súťaže o hodnotné ceny, herný ošiaľ, darčeky pre ranné vtáčatká – to všetko zažili tí, ktorí prišli na výstavu IT SHOW 10. a 11. novembra do Košíc.

Programom počas výstavy sprevádzal šéfredaktor redakcie TOUCH IT Ondrej Macko a moderátor Milan Hric.

V piatok sme na výstave privítali youtubera Asimistera, ktorý nám porozprával o sebe a o tom, ako je dôležité nezanedbávať školu, zahral si aj so svojimi fanúšikmi na špičkových herných notebookoch značky ASUS z hernej rady ROG (Republic of Gamers).

Youtuber Asimister

V sobotu nás potešil svojou prítomnosťou Youtuber Edyn, ktorý si okrem iného zahral aj na jednom zo špičkových herných notebookov Alienware značky Dell.

Youtuber Edyn

Crash test, ktorý predviedol Ondrej Macko z TOUCH IT na výstave IT SHOW v Košiciach, zaujal nielen youtubera Edyna, ale aj všetkých návštevníkov výstavy.

Ďakujeme všetkým vystavovateľom a návštevníkom výstavy. Úspešnosť a vysokú návštevnosť prvého ročníka výstavy IT SHOW Datacomp sme dosiahli aj vďaka Vám. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tejto jedinečnej akcie v Košiciach. Váš tím DATACOMP